Jdi na obsah Jdi na menu

AKRA ČB - TJ Sokol K.Újezd "B" 4-0 ( 3-0)

K utkání jsme díky velké absenci stálých hráčů nastoupili v "dorostenecké" sestavě, což se v průběhu zápasu projevilo.

V úvodu zápasu jsme ještě drželi míč na svých kopačkách častěji a snažili se o útočné akce, které ovčem díky nezkušenosti mladíků často končily rozehrávkou nebo centrem na kopačky domácích hráčů.

Domácí se postupem času dostávali do tlaku, který v prvním poločase korunovali třemi góly.

Ve druhém poločase měla hra stejný obrázek. My jsme byly zatlačeni na naši polovině a horkotěžko odolávali točným akcím domácích, kterým už se také tolik nedařilo a střelili už jen jeden gól.

Pro kluky z dorostu, kterým je 16-17 let byl tento zápas dobrou zkušeností pro adaptaci na "dospělácký" fotbal a pokud na sobě budou pracovat, mohou se postupně začlenit do kádru béčka a být jehom platnými členy.

Tímto jim chci poděkovat za přístup k zápasu.

Sestava: Schmied - Šimek Vojtěch, Šimek Jiří(K), Beneš Michal, Karliček Jiří -