Jdi na obsah Jdi na menu

Sokol K.Újezd - Loko ČB 3:2 (1:1)

1. 3. 2009

V závěrečném utkání Hlubocké zimní ligy, skupiny o 16 až 20 místo, narazili naši fotbalisté na tým Loko ČB, hrajícího B-skupinu I.A třídy.

V prvním poločase se hrál sice vyrovnaný, ale oku diváka ne příliš lahodící zápas. Naši hráči šli do vedení v 37 min. brankou Jirky Rytíře, Lokomotiva ale vzápětí vyrovnala po hrubce našeho brankáře Honzy Brejžka.

Do druhého poločasu vstoupili naši hráči o poznání aktivněji a již v 9 min. jsme šli do vedení po krásné akci po ose Svobodný-Zeman-Weinhard-Fischer, kdy posledně jmenovaný zkušeně proměnil svou šanci. V té chvíli už naši kluci definitivně převzali iniciativu a začali soupeře přehrávat. Ten hrozil pouze z rychlých, ale velmi nebezpečných, protiútoků. V 38 min. druhého poločasu zakončil akci Zemana hlavou Martin Fischer a už jsme vedli 3:1. Ve 42 min. sice hosté snížili po zaváhání obrany na 3:2, ale více jim už naši fotbalisté nedovolili.

Úspěšnou premiéru si v našem týmu odbyl střední záložník Rudolf Weinhard, o jehož příchodu z Českého Krumlova intenzivně jednáme.