Sokol K.Újezd - FK Dolní Dvořiště 2:0 (0:0)

6. 9. 2009

V zápase dvou rozdílných poločasů, co se výkonu našeho mužstva týká, jsme uhráli cenné vítězství nad houževnatým soupeřem.

První poločas byl z naší strany absolutně nepovedený a za předvedený výkon hráči sklidili od diváků, přítomných na tomto zápase, spravedlivou kritiku.

Do druhé půle pozměnil trenér sestavu, Lukáš Pulec se stáhl na pravou zálohu a místo něj se na podhrotového hráče vysunul Milan Ďurica, hráči přistoupili ke hře zodpovědněji a to vše přineslo kýžený efekt. V prvních deseti minutách druhé půle bylo o výsledku rozhodnuto. Ve 48 min. potrestal Jirka Stegbauer proměněnou penaltou nešikovnost jednoho z hostujících hráčů, který si nastřelil ruku a v 55 min. zakončil Martin Fischer křídelní akci Jardy Píška gólem na 2:0. Další šance, kterých ale nebylo mnoho, už zůstaly nevyužity.

Branky KU :

48 min. Stegbauer z penalty (ruka hostujícího obránce v pokutovém území)

55 min. Fischer po přihrávce Píška

Sestava KU :

Otava - Píšek, Vyžral, Vavroch, Krůček - Ďurica, Stegbauer, Soukup - Pulec, Fischer - Svobodný

Střídání KU :

65 min. Matoušek za Ďuricu

70 min. Zeman za Svobodného

75 min. Kneifl za Soukupa