Jdi na obsah Jdi na menu

SK Lišov - Sokol Kamenný Újezd 4:3 (1:0)

20. 5. 2011

Branky KU :

58 min. - Krůček snižoval na 3:1

71 min. - Soukup snížil na 3:2

78 min. - Vojta Mráz svým premiérovým gólem v A mužstvu vyrovnal na 3:3

Sestava KU :

Otava - Štich (23 Strnad), Janás, Píšek, Beneš - Červonyj (66 Holub), Stegbauer, Krůček, Augusta - Soukup, Frnka (69 Mráz)

Komentář trenérů :

Petr Trefný, trenér Lišova: „Máme dobrou sérii. Kameňák přijel s poslední šancí zabodovat. Zápas se vyvíjel vyrovnaně. Ve 20. min. jsme se po akci Kočvary ujali Tomanem vedení. Hra se vyrovnala a poločas skončil 1:0. Ve druhé půli byl Kameňák chvílemi fotbalovější, nám se zrovna dvakrát nedařilo, přesto Kandl po osmi minutách zvýšil na 2:0 a po dvaceti minutách druhé půle jsme vedli už o tři branky – co akce, to gól. Pak kluci nepochopitelně přestali hrát a soupeř nás začal přehrávat. Pět minut před koncem bylo vyrovnáno! Minutu před koncem zápasu Semrád vstřelil vítězný gól. Kameňák by si u nás bod určitě zasloužil, protože ve druhé půli byl o trochu lepší.“

Milan Frnka, trenér K. Újezda: „Určitě to byl zajímavý zápas, ovšem se špatným koncem pro nás. Domácí nás trestali po našich vlastních chybách, kterých se musíme vyvarovat. Přesto jsme se dokázali vrátit do zápasu a ještě jej zdramatizovat. Bohužel v posledních minutách jsme inkasovali počtvrté. Za předvedenou hru a bojovnost jsme si bod zasloužili, ale bohužel jsme odjížděli s prázdnou, takový fotbal někdy je. Herně to nebylo špatné, chvílemi jsme byli i lepší. Teď nás čeká důležitý zápas se Čtyrákem. Zkusíme vyhrát, to je základ, a pak uvidíme, jestli se nám v posledních čtyřech kolech podaří urvat body k záchraně. Určitě to zkusíme, nic nevzdáváme.“