HZL - výsledky ze 17.1.2010

18. 1. 2010

Brankově úrodná neděle, na Hluboké tři týmy odešly se sedmibrankovým přídělem
Soutěž: Hlubocká zimní liga

Hluboká nad Vltavou: Fotbalistům se střelecky dařilo, padlo celkem třicet gólů. Divákům se to muselo líbit, navíc rozhodčí mohli v kabině nechat karty obou barev, hrálo se vzácně slušně.

Sk.E : FK Slavoj Český Krumlov – FC Velešín 7:2 (5:1)
Branky: Peťule 2, Zvěřina, Svoboda, Vacek, Zimek, vlastní – Had, Přibyl, rozhodčí: Hrubý, bez karet.
Výsledek sice vypadá pro Velešínské hrozivě, zvlášť když už v 6. minutě to bylo 3:0. Přesto i nadále ale favoritovi kladli odpor. Posíleni o zkušené Kollára či Přibyla neskládali zbraně, předváděli solidní fotbal, ale na hráčsky vyspělejší českokrumlovské fotbalisty nestačili.

Sk.D : FK Olympie Týn nad Vltavou – SK Dynamo ČB „18“ 1:7 (0:3)
Branky: Štos – Vlk 3, Němec, Šalený, Jindra, Prášek, rozhodčí: Šnajder, bez karet.
Vltavotýnští utrpěli lekci z produktivity. Na šance mohl zápas skončit klidně 7:10, ale na proměňování příležitostí vysoko zvítězili mladíci Dynama. Vedli už 3:1, soupeři mohli ještě snížit, možnosti měli. Ale čtvrtý gól jejich snahy torpédoval a Dynamo nasměroval k ještě vyššímu vítězství.

Sk.E : SK Slavia ČB – TJ Olešník 1:1 (1:1)
Branky: Šafrata - Bartuška, rozhodčí: Škuthan st., bez karet.
Vyrovnanému průběhu odpovídá i skóre utkání. Trenéři obou týmů si byli vědomi toho, že jde o začátek přípravy a tomu podřídili i taktiku. Vyzkoušeli si různé varianty složení jednotlivých řad.

Sk.A : SK Jankov – TJ Lokomotiva ČB 1:0 (0:0)
Branky: 80. Řezníček, rozhodčí: Klimeš, bez karet.
Ve vyrovnaném zápase, kterému by možná víc slušela remíza, byli nakonec šťastnější fotbalisté Jankova, jejichž jediná a vítězná branka padla po rohu deset minut před koncem utkání. Fotbalisté Lokomotivy podali lepší výkon než v úvodním kole, ale jediná neuhlídaná standardní situace je znovu stála body.

Sk.B : FC Mariner Bavorovice – SK Rudolfov 3:7 (2:4)