Českokrumlovský deník k zápasu KU - N.Ves/Brloh

29. 10. 2009

Kamenný Újezd – Nová Ves 1:0 (0:0)

Úvodní tlak favorita hosté na velešínském trávníku přečkali a pak mohli sami udeřit. Po standardce ale hlavičkoval mimo Wohlgemuth, z nájezdu ze strany neuspěl R. Postl a osamocený Jiří Anderle starší trefil zblízka jen brankáře – a půle skončila bez branek. Rozhodnutí padlo v 58. minutě, kdy si na pas Soukupa naběhl za obranu Fischer a špičkou kopačky poslal míč podél vybíhajícího Tomana na 1:0. Sympaticky bojující hosté v závěru sahali po bodu, ale Nejedlý ani střídající Veverka z dobrých pozic nedali.

„Favorit byl rád za výhru. My jsme i bez čtyř hráčů základu nezanechali špatný dojem, ale v koncovce nám scházel větší důraz,“ řekl trenér nováčka Karel Švarc.

Sestava Nové Vsi: Toman – Klein, Wohlgemuth, Švarc, Jan Anderle – Nejedlý, Ludačka, Jiří Anderle ml., Smieško – Jiří Anderle st., R. Postl (68. Veverka).