A tým na Hluboké na osmé příčce

15. 3. 2015

Náš A tým ukončil své učinkování na Hlubocké zimní lize. Předtím než sehrál závěrečné utkání o konečné sedmé místo ho čekalo ještě poslední utkání ve skupině proti týmu FK Protivín. Zápas skončil remízou 1 : 1

Sokol Kamenný Újezd – FK Protivín 1:1 (1:0)
Branky:
41. Velát – 75. Prášil. Rozhodčí: Kroutl – Formánek, Koranda. Bez karet. Diváků: 10.
Ve vyrovnané první půli měli mírně navrch borci Protivína, kteří měli častěji míč na svých kopačkách. Přesto šel do vedení Kamenný Újezd, když čtyři minuty před koncem prostřelil protivínského brankáře Velát. Ve druhém dějství Protivín, ve snaze otočit skóre, přidal. Šance střídala šanci, ale branka Kamenného Újezda byla zakletá. Až čtvrthodinu před koncem se, jako jediný protivínský kanonýr, prosadil Prášil. Převzato z www.jihoceskyfotbal.cz

Další víkend pak následovalo utkání s FK Olešník. Náš tým nakonec podlehl až na pokutové kopy. A obsadil tak na letošním zimním turnaji na Hluboké osmé místo.

Utkíní o 7. místo:
FK Olešník – Sokol Kamenný Újezd 2:2 (0:2), penalty 4:3
Branky:
79. Marek Šíma, 87. Dudek – 6. Šebelka, 14. Sládek. Rozhodčí: Mach – Šimšík, Řehoř. Bez karet. Diváků: 30.
V boji o sedmou příčku byli v kvalitním utkání šťastnější fotbalisté Olešníka. Ale vítězství nevybojovali jen tak snadno. Úvodní, celkem vyrovnaná pětačtyřicetiminutovka, dokonce patřila Kamennému Újezdu, který ji vyhrál o dva góly. Ovšem po přestávce začaly jeho hráčům docházet síly a toho Olešník dokonale využil. V posledních třiceti minutách zcela ovládl hru a závěru vyrovnal. Kamenný Újezd držel nad vodou gólman Dudák, který zneškodnil Červenkovu penaltu a několik dalších nebezpečných střel. Nakonec došlo na pokutové kopy a v nich byli šťastnější olešničtí fotbalisté. Převzato z www.jihoceskyfotbal.cz