5.kolo nadstavbové části HZL(324)

28. 2. 2010

Hlubocká zimní liga doběhla do cíle, nejrychlejší bylo Roudné
Soutěž: Hlubocká zimní liga

Hluboká nad Vltavou: Poslední den turnaje na Hluboké nepřinesl žádné překvapení. O vítězi už bylo rozhodnuto, stalo se jím Roudné. Víc se určitě očekávalo například od Kaplice, Bavorovic, Týna, Hluboké či Jankova. Ten ale neustále pronásledují zranění. Turnaj neprovázely žádné veliké problémy, takže opět vládla povětšinou spokojenost.

Skupina o 6 až 10 místo : SK Dynamo ČB 17 – TJ Olešník 3:4 (0:2)
Branky: Dvořák 2, Vaněk – Jiří Hanousek, Radek Hanousek 2 (1x11), rozhodčí: Filip Šafránek, bez karet.
V úvodním poločase dorostenci Dynama zaostali za očekáváním, a to se jim i vymstilo, prohrávali o dva góly. O přestávc ovšem trenér jim asi Jiří Vlček trochu provětral hlavičky a mladíci přidali. Zlepšili pohyb, přidali i góly, ale Olešník si už vedení ohlídal.

Skupina o 1 až 5 místo : Slavoj Hrdějovice – FK Slavoj Český Krumlov 1:4 (1:1)
Branky: Dolejšek – Peťule 3, Boháč, rozhodčí: Hnilička, bez karet.
Hrdějovice z jediné větší příležitosti vstřelily i svůj gól, ale trvalý a místy i drtivý tlak Krumlova nemohly dlouho vydržet. Zvlášť ve druhém dějství se hrálo jenom na jednu branku.

Skupina o 16 až 20 místo : FC Velešín – FC Mariner Bavorovice 1:4 (0:3)
Branky: Crkva – Slípka 2, Baščevan, Hadač, rozhodčí: Petr Řehoř, bez karet.
Zápas dvou různých poločasů, ale přesto s jasným výsledkem pro Bavorovice. Těm patřil zejména první poločas, ve kterém zcela ovládly hru a zajistily si tříbrankový náskok. Po přestávce nastoupil na hřiště Kollár a díky němu se Velešín zberchal. Obraz hry se naprosto změnil a fotbalisté Marineru najednou nevěděli kam dřív skočit.

Skupina o 16 až 20 místo : Sokol Kamenný Újezd – TJ Lokomotiva ČB 3:2 (1:0)
Branky: Zeman, Fischer, Strnad – Rossmann, Harant, rozhodčí: Mach, ŽK: 2:1.
Nedělní program uzavřel nepříliš zajímavý zápas, ve kterém byl k vidění spíš boj než pohledné akce. Jakoby už šlo o jarní body.