2.kolo nadstavbové části HZL(309)

8. 2. 2010

Po devítigólových přestřelkách se radovaly čekobudějovická Slavia a Bavorovice
Soutěž: Hlubocká zimní liga

Hluboká nad Vltavou: Jediným týmem, který se v neděli na Hluboké brankově neprosadil, byly Čtyři Dvory. Přitom ale Čtyřdvorští čtyřikrát inkasovali. Naopak brankové hody nabídly divákům zbylé dva zápasy. V nich nakonec zvítězily celky, které ještě o poločase tahaly za kratší konec. Dorostenci SKP neudržely proti Slavii tříbrankové vedení a také Bavorovice otočily střetnutí s Lokomotivou ve svůj prospěch.

Skupina o 16 až 20 místo : Sokol Kamenný Újezd – SK Čtyři Dvory 4:0 (3:0)
Branky: Zeman 2, Steckbauer, Svobodný, rozhodčí: Krauskopf, bez karet.
Vítězové předčili své protivníky ve všech směrech a zaslouženě si odvezli všechny body.

Skupina o 11 až 15 místo : SK Slavia ČB – SKP ČB st. dor. 5:4 (2:4)
Branky: Dvořák, Bez 2, Štefanka – Čech, Vařák 2, rozhodčí: Jarolím, bez karet.
Mladíci z českobudějovického SKP vstoupili do zápasu velice dobře a do přestávky si vytvořili dvoubrankový náskok. Ten dokonce ještě zvýšili, ale zkušenější sešívaní překvapení nedopustili. Přiložili pod kotel a dorostenci už poněkolikáté ztratili dobře rozehrané utkání.

Skupina o 16 až 20 míaso : TJ Lokomotiva ČB – FC Mariner Bavorovice 4:5 (3:2)
Branky: Liška 2, Mikšátko, Harant – Anton 2, Bohoněk, Baščevan, vlastní, rozhodčí: Jan Mádl, bez karet.
V divácky zajímavém utkání se dlouho soupeři přetahovali o vítězství a každý chvilku tahal pilku. Nakonec si bavorovický Mariner vytvořil dvoubrankové vedení 5:3 a vše se zdálo být rozhodnuto. Jenže ani za toho stavu se fotbalisté Lokomotivy nevzdal. Přidali do kroku, snížili na 4:5, ale víc už toho do závěrečného hvizdu rozhodčího Jana Mádla nestihli.

Zbývající střetnutí SK Dynamo 18 – Hrdějovice je odloženo na 17. února!!!