1.kolo nadstavbové části HZL(303)

31. 1. 2010

Slunečný víkend přilákal na Hlubokou řadu diváků
Soutěž: Hlubocká zimní liga

Hluboká nad Vltavou: Nad Hlubokou se v průběhu turnaje poprvé rozsvítilo sluníčko a na divácké návštěvě to bylo znát. Organizátoři si pochvalovali zejména sobotní zájem fanoušků. Postupně se rozehřívali sami fotbalisté, takže většinou bylo na co se dívat. V utkání mezi dorostenci českobudějovického SKP a vltavotýnskou Olympií se dokonce schylovalo k překvapení, ale parta kolem Zdeňka Hrdiny nakonec žádné nepřipustila.

Skupina o 6 až 10 místo : SK Dynamo ČB 17 – SK Rudolfov 3:1 (1:1)
Branky: Minář, Nebeský, Mertl - Čapek, rozhodčí: Mach , ŽK: 1:1.
Poločasový nerozhodný stav 1:1 napovídá, že se v prvním poločase hrál vyrovnaný fotbal. V druhém dějství dorostenci Dynama přidali, chopili se iniciativy a svoji mírnou převahu zúročili v konečné vítězství.

Skupina o 11 až 15 místo : Dříteň – SK Slavia ČB 2:2 (0:0)
Branky: Kučera, Švec – Lavička, Fošum, rozhodčí: Klátil, bez karet.
Vyhrocený zápas plný osobních soubojů skončil nakonec zaslouženou remízou. Navíc českobudějovický Lavička neproměnil za stavu 0:0 pokutový kop.

Skupina o 11 až 15 místo : SKP ČB st. dor. – FK Olympie Týn nad Vltavou 1:4 (1:0)
Branky: Kučera – Vařil 2, Jaroslav Brom, Štos, rozhodčí: Jarolím, bez karet.
I když sestavu českobudějovických mladíků značně zředila četná zranění, dokázali se proti daleko zkušenějším ujmout vedení. Signál po trestném kopu zhodnotil Kučera. Ovšem po přestávce už Vltavotýnští přece jenom využili svých zkušeností a stav zápasu otočili.

Skupina o 16 až 20 místo : FC Velešín – Sokol Kamenný Újezd 2:5 (0:4)
Branky: Mistolar, Had – Zeman 3, Vavroch, Pulec, rozhodčí: Klimeš, bez karet.
Jednoznačný průběh utkání, ve kterém si Kamenný Újezd vytvořil rozhodující náskok už přd přestávkou a po ní už s přehledem kontroloval hru.